تبدیل USB به سریال امگا

تبدیل USB به سریال امگا Omega USB To Serial Converter
1,200,000 تومان
Manufacturer: توزین نگار
ویژگی های کالا :

کابل تبدیل USB به سریال RS232 امگا مدل USR2309


تبدیل USB به سریال امگا

تبدیل USB به سریال امگا برای تبدیل فناوری قدیمی دستگاه‌های نسل پیشین کامپیوتری به نسل جدید استفاده می‌شود. این تبدیل USB به RS232 امگا از USB2.0 پشتیبانی می کند و در نتیجه سرعت بالاتری به نسبت مدل های USB 1.0 در انتقال اطلاعات است.

درست است که امروزه درگاه‌های USB جای پورت Serial  را گرفته‌اند و دیگر تقریباً دستگاهی با این درگاه تولید نمی‌شود اما هنوز هم بسیاری از دستگاه‌های قدیمی و صنعتی از پورت سریال پشتیبانی می‌کنند.

تبدیل USB به RS232 امگا امکان پشتیبانی از تبدیل نسخه 1.1 و 2.0 USB به RS232 را دارد و از سرعت بالای تا 1 مگابیت بر ثانیه برخوردار است.

تبدیل USB به سریال امگا به هیچ منبع تغذیه یا آداپتور خارجی نیاز ندارد و به‌ تنهایی می‌تواند به‌عنوان یک مبدل مطمئن برای افرادی مناسب باشد که هنوز به شکلی از درگاه Serial استفاده می‌کنند.این تبدیل برای سیستم کامپیوتر و یا لپ تا هایی که فاقد پورت سریال هستند استفاده می شود و قابلیت نصب بر روی کلیه ویندوزهای 7 , 8 , 10 در حالت 32 بیتی و 64 بیتی و MAC 10.4 /5 و Linux را دارد.

از این وسیله جهت اتصال ترازوی دیجیتال و دستگاههای CNC و PLC ،PDA , روتر , PBX ,گنج یاب و یا فلزیاب و آپدیت ماهواره و دوربین دیجیتال ، تابلوهای دیجیتالی ، ساعت کارتخوان و وسایل صنعتی دیگر استفاده نمایید .تستهای این مبدل USB به سریال امگا با اکثر PROGRAMER ها و برای آپگرید کردن برخی دستگاهها انجام شده است که در همه آنها جواب مثبت داده شده است.

 

Product tags